Acer kompiuteriai su 2880х1620 raiškos ekranais

 

AcerPraėjusiais metais kompanija Apple pradėjo pardavinėti naujos kartos nešiojamus kompiuterius MacBook Pro, kurie gavo Retina klasės ekranus su 2880 х 1600 taškų raiška 15.4“ modelių atveju ir 2560 x 1600 taškų raiška 13.3“ modelių atveju. Apple planšetiniai kompiuteriai iPad ir išmanieji telefonai iPhone su panašiu taškų tankiu buvo pristatyti dar anksčiau.

Asmeninių kompiuterių gerbėjų segmente panašių ekranų raiškų ne tiek jau ir daug, nei nežiūrėtume į šiuo metu CES 2013 rodomus monitorius, kurie palaiko Ultra HD (3840 x 2160) raišką, taip pat po truputį persikeliančia į televizorių segmentą. Vis tik ne viskas taip jau liūdna, kaip gali atrodyti: šaltinių teigimu, kompanija Acer iki pavasario pabaigos vartotojams ketina pasiūlyti nešiojamų kompiuterių su Retina klasės ekranais. Vienas iš prototipų, kuris demonstruojamas CES 2013, gavo IPS matricą, kuris raiška siekia 2880 х 1620.

Iki metų pabaigos kompanija Acer sensorinių ekranų priešininkams taip pat pasiūlys ir monitorių su Ultra HD raiška. Jie turėtų patikti profesionalams, kuriems būtina didelė raiška, tačiau visiškai nereikalingas fizinis kontaktas su ekrano paviršiumi. Dabar Acer asortimente esantys 23“ ir 27“ monitoriai su sensoriniais ekranais nuo parduotuvių lentynų dingsta kaip karšti pyragaičiai. Tai netgi paskatino kompaniją Acer pakelti tokių monitorių kainas.


Kosmetika internetu pigiau Viskas apie keleivinį transportą Ekologiška mineralinė kosmetika