Kompiuterio pirkimo užklausa

„LaptopKing“ ne tik parduoda, bet ir perka! Superkame įvarių modelių bei gamintojų nešiojamus ir planšetinius kompiuterius.

Savo kompiuterį Jūs galite parduoti mums – Jums tereikia jį atnešti į vieną iš mūsų salonų, kur apžiūrėsime Jūsų parduodamą kompiuterį, įvertinsime jo būklę ir pasakysime, kiek Jums galime už jį sumokėti.

Pirkdami kompiuterį pildome standartinę pirkimo-pardavimo sutartį, todėl visi kompiuteriai, kuriuos mes superkame, yra oficialiai įforminami, pašalinami juose esami ar buvę duomenys, todėl galite būti ramūs, kad Jūsų parduodamame kompiuteryje esantys duomenys nebus atskleisti. Visų supirktų kompiuterių atmintį atsakingai ištriname, kad kompiuteris būtų tuščias, o jame anksčiau buvę duomenys nebūtų prieinami.„LaptopKing“ ne tik parduoda, bet ir perka! Superkame įvarių modelių bei gamintojų nešiojamus ir planšetinius kompiuterius. Savo kompiuterį Jūs galite parduoti mums – Jums tereikia jį atnešti į vieną iš mūsų salonų, kur apžiūrėsime Jūsų parduodamą kompiuterį, įvertinsime jo būklę ir pasakysime, kiek Jums galime už jį sumokėti. Pirkdami kompiuterį pildome standartinę pirkimo-pardavimo sutartį, todėl visi kompiuteriai, kuriuos mes superkame, yra oficialiai įforminami, pašalinami juose esami ar buvę duomenys, todėl galite būti ramūs, kad Jūsų parduodamame kompiuteryje esantys duomenys nebus atskleisti. Visų supirktų kompiuterių atmintį atsakingai ištriname, kad kompiuteris būtų tuščias, o jame anksčiau buvę duomenys nebūtų prieinami.

Vardas


El. pašto adresas


Telefono numeris


Kaina

Kompiuterio apibūdinimas


Nuotraukos
Nuotrauka #1
Nuotrauka #2
Nuotrauka #3

Įveskite kodą


Kosmetika internetu pigiau Viskas apie keleivinį transportą Ekologiška mineralinė kosmetika