Stacionarių kompiuterių remontas

Atliekame įvairių gamintojų kompiuterių remontą, diagnostiką ir modernizavimą. Profesionaliai ir greitai surandame optimalų sprendimą, o atliktiems darbams suteikiame net pusės metų garantiją.

- Taisome visų gamintojų stacionarius kompiuterius.

- Atliekame kompiuterio diagnostiką ir nustatome gedimo priežastis bei aptariame su klientu galimus taisymo variantus.

- Naudojame patikimas atsargines dalis ir programinę įrangą.

- Padedame atkurti prarastus duomenis ir paruošiame kompiuterį darbui.

 

 

Stacionaraus kompiuterio valymas

Stacionarių kompiuterių viduje kaupiasi dulkės, kenkiančios aušinimo sistemai – tai viena dažniausių kompiuterio gedimo priežasčių. Šis remontas yra prevencija, užtikrinanti ilgalaikį kompiuterio veikimą be priekaištų. Remonto metu pašalinamos dulkės ir nešvarumai iš kompiuterio aušinimo sistemos ir kitų svarbių mazgų, keičiama termopasta. Taip pat šis remontas reikalingas tuo atveju, jei kompiuteris buvo aplietas skysčiu. 

 

 

Techninis stacionaraus kompiuterio remontas

Sugedusi kompiuterio detalė lemia netinkamą jo veikimą. Remonto metu mūsų meistrai nustatys gedimą ir atliks reikiamos detalės remontą arba, jei reikia, pakeis detalę nauja. Taip pat modernizuojame kompiuterį, kai detalės pakeičiamos naujomis užtikrinant didesnį kompiuterio pajėgumą ir gerinant jo parametrus. Visada įvertiname detalės taisymo kaštus ir siūlome klientui palankiausią sprendimą – remontuoti ar keisti detalę nauja. Atliekame visų kompiuterio mazgų ir elementų taisymą tiek savaiminio amortizacijos lemto gedimo, tiek fizinio pažeidimo atvejais.

 

 

Programinių gedimų šalinimas

Mūsų meistrai nustatys problemas diagnostikos metu ir atliks reikalingus pakeitimus, kad kompiuteris vėl puikiai funkcionuotų. Šio remonto metu yra atnaujinama operacinė sistema ir jos veikimą palaikanti programinę įranga, taip diegiame apsaugą, kuri padeda kompiuteriui apsisaugoti nuo neigiamo žalingo kenkėjiškų programų poveikio. Klientui pageidaujant, atnaujiname programinę įrangą pagal asmeninius vartotojo poreikius.

 

 

Kompiuterio programinės įrangos priežiūra

Naršant internete dėl netinkamos kompiuterio apsaugos nuo kenkėjiškų programų sistema dažnai yra užteršiama. Kenkėjiškos programos lėtina kompiuterio darbą ar kitaip trukdo tinkamam sistemos funkcionavimui. Jei susidūrėte su šia problema, mūsų meistrai atliks kompiuterio valymą, išsaugant vartotojo asmeninius duomenis, ir užtikrins šios problemos prevenciją ateityje.

 

Sugedo ar netinkamai veikia stacionarus kompiuteris? Kreipkitės ir suteiksime greitą profesionalią pagalbą. Pasirinkdami mus, taupote savo laiką ir kompiuterio remonto išlaidas!

Prekė pridėta į palyginimą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.