GPS navigacijų remontas

Skubiai ir profesionaliai atliekame įvairių gamintojų GPS navigacijų atnaujinimą ir remontą, paruošiame GPS navigaciją sklandžiai Jūsų kelionei. Profesionaliai ir greitai surandame optimalų sprendimą, o atliktiems darbams suteikiame net pusės metų garantiją.
- Atliekame įvairių gamintojų ir modelių GPS navigacijų diagnostiką ir remontą.
- Atnaujiname žemėlapius, naudodami aktualią informaciją iš oficialių šaltinių.
- Keičiame GPS navigacijų kalbą, garsinių pranešimų režimus, atliekame kitas modifikacijas.
- Atnaujiname GPS navigacijų programinę įrangą ir užtikriname sklandų jos veikimą.
- Taisome GPS navigacijų korpuso dalių pažeidimus.
- Naudojame patikimas atsargines dalis ir programinę įrangą.
 
 

GPS navigacijos profilaktika

Jei ruošiatės į tolimą kelionę, būtinai pasirūpinkite savo GPS navigacija. Mūsų meistrai greitai ir profesionaliai atliks GPS navigacijos diagnostiką ir informuos apie reikalingus atnaujinimo darbus. Patartina atnaujinti žemėlapius, patikrinti ir, jei reikia, atnaujinti programinę įrangą ar pašalinti sistemos gedimus. Mūsų meistrai patikrins visas GPS navigacijos veikimo funkcijas (ekraną, kroviklio kištuką ir krovimo funkciją, programinės įrangos veikimą ir kt.), kad kelionėje nesklandumai Jūsų neblaškytų.
 
 

GPS navigacijos techninis remontas

Atliekame visus GPS navigacijų techninio remonto darbus: keičiame sugadintus ekranus, sulūžusias ar mechaniškai paveiktas korpuso dalis bei papildomus elementus. Konsultuojame GPS naudojimo, įkrovimo klausimais ir visada padeda klientui rasti tinkamiausią sprendimą.
 
 

GPS navigacijos žemėlapių atnaujinimas

Kelių tinklas pasaulyje paskutiniu metu yra sparčiai plėtojamas ir nuolat kinta, todėl keliaujant matyti aktualią informaciją apie eismą. Mūsų meistrai atnaujins žemėlapius įvairių gamintojų ir modelių GPS navigacijose – taip galėsite savo kelionę planuoti optimaliai ir sklandžiai. Žemėlapiams atnaujinti naudojame tik patikimus naujausių duomenų šaltinius, todėl planuodami savo kelionę išvengsite atostogas gadinančių prastovų, važinėjimo ratais ir papildomo bereikalingo kuro eikvojimo.
 
 

GPS navigacijų kalbos įvedimas

Atliekame GPS navigacijos kalbos keitimą arba pridedame papildomų kalbų. Nevarkite su neaiškiais navigacijos nurodymais užsienio kalba ir rinkitės patogumą bei sklandų valdymą. Keičiant navigacijos kalbą yra įdiegiami ir tos kalbos balsiniai pranešimai.
Sugedo ar netinkamai veikia nešiojamasis kompiuteris? Kreipkitės ir suteiksime greitą profesionalią pagalbą. Pasirinkdami mus, taupote savo laiką ir kompiuterio remonto išlaidas!
Prekė pridėta į palyginimą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.