REMONTO KAINOS:
PASLAUGOS KAINOS € TERMINAI GARANTIJA
Išsami diagnostika UŽ AČIŪ :) 1 d.d.
Baterijos keitimas 19.99 € 1 d.d. 6 mėnesiai
Maitinimo lizdo keitimas 19.99 € 1 d.d. 6 mėnesiai
Ausinių lizdo keitimas 19.99 € 1 d.d. 6 mėnesiai
Garsiakalbio keitimas 19.99 € 1 d.d. 6 mėnesiai
Mikrofono keitimas 19.99 € 1 d.d. 6 mėnesiai
Išvalymas po apliejimo 19.99 € 1 d.d. -
Gamyklinių parametrų atstatymas 9.99 € 1 d.d. -
Programinės įrangos atnaujinimas 19.99 € 1 d.d. -
Duomenų išsaugojimas 9.99 € 1 d.d. -
Ekrano keitimas 29.99 € 1 d.d. 6 mėnesiai

 * Jeigu kaina, remonto ar garantinis laikotarpis keičiasi, Jus apie tai informuosime.

Ekrano keitimas

Atliekame įvairių gamintojų ir modelių mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių ekrano keitimą. Jei ekrano pažeidimai nėra vizualiai pastebimi, tačiau jis veikia netinkamai, mūsų meistrai greitai nustatys problemą ir atliks reikalingus remonto darbus arba, jei reikalinga, pakeis ekraną naujų. Ekranų keitimui naudojame tik originalias detales arba aukštos kokybės detalių analogus – apie keičiamos detalės pasirinkimą mūsų meistrai visada informuoja klientą ir kartu priima klientui naudingiausią sprendimą.

Mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių techninis remontas
Atliekame įvairių gamintojų ir modelių mobiliųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių techninio remonto darbus: taisome ir keičiame pagrindines plokštes, įkrovimo ar papildomos įrangos prijungimo mazgus, atstatome kontaktus, keičiame mechaniškai pažeistas korpuso dalis. Jei įrenginys buvo aplietas skysčiu, nelaukite ir nedelsiant kreipkitės į mūsų meistrus – jie pašalins neigiamą skysčio poveikį įrenginio vidaus detalėms ir užtikrins sklandų įrenginio veikimą ateityje. 
 
 

Mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių operacinės sistemos aptarnavimas

Atliekame operacinės sistemos diagnostiką, pašaliname jos veikimo sutrikimus, šiukšles, įdiegiame reikalingus atnaujinimus ar, klientui pageidaujant, kitą programinę įrangą. Ilgai naudojant mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį dažnai pastebimas įrenginio darbo sulėtėjimas, įvairios sistemos klaidos – atneškite įrenginį mums ir meistrai pasirūpins, kad jis vėl veiktų tarsi naujas. Atnaujiname arba perrašome operacinę sistemą, taip pat padedame išsaugoti vartotojo duomenis, jei sistemos veikimas nutrūko.
Sugedo ar netinkamai veikia mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris? Kreipkitės ir suteiksime greitą profesionalią pagalbą. Pasirinkdami mus, taupote savo laiką ir remonto išlaidas!
Prekė pridėta į palyginimą

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.